SKLÁDÁNÍ PRO VŠECHNY GENERACE

Partneři akce

HLAVNÍ PARTNEŘI

BFHM spol. s r.o.

Český výrobce :
Plastová okna, dveře a doplňky
Obrazové rámy, fotorámečky a euroclipy
Tiskárna, drobná kartonážní výroba a výroba razítek

TREFL – společné emoce a zábava

Společnost Trefl je jedním z předních evropských výrobců a distributorů puzzle, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. Kromě výrobně-obchodních podniků (do nichž také patří Krakovské papírenské závody) Skupinu Trefl tvoří tři sportovní společnosti a jedna společnost mediálního charakteru, ovšem hlavní oblastí působnosti je výroba a distribuce puzzle, stolních her a hracích karet. Důležitou doménou působnosti Skupiny Trefl je rozvoj sportu v Pomořském vojvodství. Nyní má firma tři sportovní společnosti, které podporují oddíly: Trefl Sopot (mužský basketbal), Lotos Trefl Gdańsk (mužský volejbal) a PGE Atom Trefl Sopot (ženský volejbal). Všechny oddíly se nyní v Polsku účastní ligových soutěží na nejvyšší úrovni.

Ke konci roku 2013 bylo ve Skupině Trefl zaměstnáno 500 osob a výrobky firmy Trefl jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě.

V nabídce je přes 30 druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 ks, 11 různých rozměrů dílků, z různých materiálů, pro různé věkové skupiny.

V České republice má firma zastoupení v podobě dceřiné společnosti CTW Toys CZ s.r.o., která distribuuje výrobky Trefl a partnerské firmy Wader-Woźniak.
PARTNEŘI

PIATNIK Praha s.r.o.

Piatnik & Söhne byla založena roku 1824 a je pro celý svět vizitkou města Vídně. Výroba 25 milionů hracích karet za rok, 1 milionu her a 1 milionu puzzlí je známka toho, že tradiční hra neztratila nic ze své atraktivity. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje PIATNIK důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků. Dnes zná PIATNIKa celý svět a ví, že „Piatnik je trumf!“

Dino – zábava pro celou rodinu již více než 20 let.

Česká společnost Dino Toys s.r.o. poskytuje skvělou zábavu všem generacím, které vyhledávají hry, puzzle, obrázkové kostky, plyšové hračky, hrací karty, hračky na písek nebo Rubikovy kostky. Od roku 2014 společnost přichází se staronovou plastovou Tatrou 148 na pískoviště, kterou si spousta lidí pamatuje ze svého dětství. Zároveň vytváří pro zákazníky projekt individuální zakázky, kdy si zákazník může na míru vytvořit puzzle, Člověče nezlob se či pexeso.

Hornet, s.r.o – velkoobchod

 Dovozce a velkoobchod se zábavnou pyrotechnikou, plastikovými modely HobbyBoss a Trumpeter, puzzle Educa a balónky Gemar.

MALÝ GÉNIUS s.r.o.

 MALÝ GÉNIUS s.r.o. (značka TOYFORMAT) je výrobce a mezinárodní distributor kvalitních pěnových puzzlí již od roku 2005.Pěnové koberce vytvoří místo, kde si děti mohou bez obav hrát a navíc si dobře uvědomí, že právě tady je jejich hrací království. Výrobky jsou vhodné pro děti od narození, pro rozvoj a učení předškoláků, pro sportovní aktivity dospělých.
PODPORUJÍ NÁS

SMT Creatoys

 Již od roku 1997 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček. Dovážíme výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Naším cílem je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Pečlivě vybíráme výrobky, které jsou zajímavé, cenově dostupné a přitom si zachovávají vysokou kvalitu a toto zboží nabízíme pod vlastní značkou Creatoys.

Velkoobchod a maloobchod Puzzle EuroGraphics

 Jsme přímými dovozci výrobků kanadské firmy EuroGraphics. Provozujeme maloobchod i velkoobchod v Česku a na Slovensku. Naším hlavním sortimentem jsou Puzzle a Plakáty EuroGraphics. EuroGraphics se vyznačuje vysokou kvalitou a originalitou motivů. Nabízí velké množství originálních vzdělávacích motivů s tematikou napříč všemi vědeckými obory: biologie, historie, letectví, astronomie, geografie, anatomie, chemie ale i umění.  Náš sortiment můžete vidět, popřípadě objednat na eshopu www.puzzleeurographics.cz.

Bino Europe k.s.

Firma Bino Europe k.s. je nástupnickou firmou společnosti Olymp, export-import, spol. s r.o. Tato společnost je již 20 let výrobním specialistou v Evropě a Asii se zaměřením na hračky, reklamní a dárkové předměty, nábytek pro děti a zařízení mateřských školek a školních družin, klubů, mateřských center apod.

Bonaparte

Bonaparte je tradičním výrobcem společenských her, puzzle, vzdělávacích her, hracích karet a školních potřeb. Design převážné většiny našich výrobků je navrhován s použitím jak světoznámých licencí (Hello Kitty, Gormiti), tak s motivy populárních českých licencí (PAT & MAT, Animáček nebo Večerníčky). Originální a původní kolekcí společnosti BONAPARTE je licence Prehistoric.